Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze doświadczenia w pracy z najmłodszymi zdobyła w największej organizacji pozarządowej zrzeszającej dzieci i młodzież – Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie jako instruktorka czynnie działa już od ponad 10 lat.

Nieustannie poszukując możliwości dalszego rozwoju uczestniczyła w warsztatach: „Podstawy pracy psychoterapeutycznej” prowadzonym przez Instytut Psychoterapii Mind, w polsko- angielskiej Szkole Trenerów Młodzieżowych oraz międzynarodowym projekcie wymiany metod pracy w ramach programu Erasmus+, podczas którego poznała unikalne metody pracy tj. Horse Assisted Education (rozwój kompetencji osobistych w asyście koni) oraz dramę brytyjską (interaktywną metodę pracy z grupą z wykorzystaniem form teatralnych).

Obecnie bierze udział w kursie „Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży” prowadzonym przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie. W obszarze jej zainteresowań są emocje dzieci, dlatego przygotowuje w Sensitivie warsztaty pt. „Kraina Emocji”, podczas których uczestnicy odkrywać będą barwny i różnorodny świat wrażeń i uczuć.

Terapii jaki prowadzi ten specjalista