Do niedawna mało interesowano się dziecięcymi uczuciami czy nastrojami. Dziś wiadomo, że dzieci oraz młodzież – tak jak dorośli – mogą przeżywać smutek, rozczarowanie czy bezradność. Problemów dziecka nie należy traktować jako błahych! Psycholog dziecięcy posiada wiedzę oraz umiejętności, by wspierać zarówno dzieci, jak i rodziców. Do psychologa zgłosić się można z różnych powodów: z wątpliwościami co do prawidłowego rozwoju dziecka, z problemami rodzinnymi, szkolnymi, czy wychowawczymi. Nie zawsze jest tak, że każda trudność wymaga pomocy specjalisty. Dwulatek ma prawo mówić NIE, a nastolatek bywa labilny emocjonalnie. Na Waszą pociechę czekają różne zadania rozwojowe, z którymi będzie musiała sobie poradzić.

Jeśli jednak zauważysz niepokojące objawy (np. problemy w szkole, nadmierna drażliwość, płaczliwość, lęk, niepokój, wycofanie społeczne, smutek, bezradność, niska samoocena, trudności z zasypianiem, sięganie po narkotyki czy alkohol) warto zgłosić się do nas. Może się okazać, że będzie to pierwszy krok ku pomocy i ważny krok w kierunku zmian. Nasz psycholog sprawdzi, co powoduje trudności, rozpozna indywidualne potrzeby komunikacyjne oraz emocjonalne dziecka, a następnie wytyczy cele i drogę do pomocy.

Terapia psychologiczna w naszej poradni prowadzona jest przez doświadczonych psychologów.

Zajęcia trwają 45 minut i kosztują 90 zł za sesję. Jeśli zdecydujecie się Państwo na prowadzenie u nas całości terapii zapraszamy do skorzystania z cen abonamentowych.

45 min
1
95 zł / 84 zł *
45 min
1
150 zł
* W abonamencie: przy jednorazowym zakupie conajmniej 4 zajęć

Specjaliści jakie prowadzą tą terapie

Aleksandra Romanowska

psycholog, treningi umiejętności, diagnoza psychologiczna, konsultacje, wczesne wspomaganie rozwoju
Anna Kobalczyk

Anna Kobalczyk

psycholog, treningi umiejętności, konsultacje

Wojciech Berski

psycholog, treningi umiejętności, diagnoza psychologiczna, terapia behawioralna, konsltacje, wczesne wspomaganie rozwoju