Do niedawna mało interesowano się dziecięcymi uczuciami czy nastrojami. Dziś wiadomo, że dzieci oraz młodzież – tak jak dorośli – mogą przeżywać smutek, rozczarowanie czy bezradność. Problemów dziecka nie należy traktować jako błahych! Psycholog dziecięcy posiada wiedzę oraz umiejętności, by wspierać zarówno dzieci, jak i rodziców. Do psychologa zgłosić się można z różnych powodów: z wątpliwościami co do prawidłowego rozwoju dziecka, z problemami rodzinnymi, szkolnymi, czy wychowawczymi. Nie zawsze jest tak, że każda trudność wymaga pomocy specjalisty. Dwulatek ma prawo mówić NIE, a nastolatek bywa labilny emocjonalnie. Na Waszą pociechę czekają różne zadania rozwojowe, z którymi będzie musiała sobie poradzić.

Jeśli jednak zauważysz niepokojące objawy (np. problemy w szkole, nadmierna drażliwość, płaczliwość, lęk, niepokój, wycofanie społeczne, smutek, bezradność, niska samoocena, trudności z zasypianiem, sięganie po narkotyki czy alkohol) warto zgłosić się do nas. Może się okazać, że będzie to pierwszy krok ku pomocy i ważny krok w kierunku zmian. Nasz psycholog sprawdzi, co powoduje trudności, rozpozna indywidualne potrzeby komunikacyjne oraz emocjonalne dziecka, a następnie wytyczy cele i drogę do pomocy.

Terapia psychologiczna w naszej poradni prowadzona jest przez doświadczonych psychologów.

Zajęcia trwają 45 minut i kosztują 90 zł za sesję. Jeśli zdecydujecie się Państwo na prowadzenie u nas całości terapii zapraszamy do skorzystania z cen abonamentowych.

45 min
1
100 zł / 90 zł *
45 min
1
150 zł
* W abonamencie: przy jednorazowym zakupie conajmniej 4 zajęć

Specjaliści jakie prowadzą tą terapie

Aleksandra Romanowska

psycholog, treningi umiejętności, diagnoza psychologiczna, konsultacje, wczesne wspomaganie rozwoju